PODCZELE

wynajem apartamentów, domków i pokoi nad morzem

info@brzozy.pl

+48 502 812 055

ul. Targowa 2A | 78-111 Ustronie Morskie

PODCZELE

Apartamenty | Pokoje | Domki

Poznaj Podczele.

Koło Brzegu to inwestycja w Podczelu czyli dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu – doskonała lokalizacja pomiędzy Ustroniem Morskim a Kołobrzegiem. Architektura tego wnętrza to jak wakacje zamknięte w bryle. Przebija się tu autentyczna, bałtycka nuta. Drewno, piasek i beton idealnie współgrają, by wywołać zmysłową, letnią aurę.

Podczele to azyl. Przybywając tutaj, poprzez bliski kontakt z otaczającą to miejsce naturą, szybko odzyskuje się równowagę. Klimatyczne, szerokie plaże to jeden z największych atutów Podczela.

Tutaj można poczuć się naprawdę swobodnie. Kiedy mają Państwo do dyspozycji kilometry pustych plaż, położonych wzdłuż malowniczego Ekoparku, można w spokoju trenować, czytać książkę lub zregenerować siły, obserwując mieniący się kolorami Bałtyk.

Zamknięte osiedle zapewnia prywatność i bezpieczeństwo. W pobliżu wiele sklepów i restauracji, a odległość od morza to zaledwie 700 metrów.

ZOBACZ NASZE APARTAMENTY, DOMKI I POKOJE NAD MORZEM:

 

ZOBACZ INNE LOKALIZACJE W USTRONIU MORSKIM, SIANOŻĘTACH I GĄSKACH:

 

KONTAKT

Podanie danych kontaktowych jest dobrowolne. Klikając klawisz WYSYŁAM wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zapytania, w formie kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.

info@brzozy.pl

+48 502 812 055

ul. Targowa 2A | 78-111 Ustronie Morskie

Facebook
YouTube
Instagram