BON TURYSTYCZNY

BON TURYSTYCZNY

Do kiedy bon turystyczny jest ważny?

Gdzie można wykorzystać bon turystyczny?

 

Bon turystyczny wspiera polskie rodziny w planowaniu wspólnych pobytów poza domem a jednocześnie stanowi wsparcie dla branży turystycznej, która ucierpiała w okresie pandemii.

Chociaż BON TURYSTYCZNY jest dostępny na platformie ZUS PUE już od sierpnia 2020 roku, wiele rodzin jeszcze z niego nie skorzystało.

Bon dedykowany jest rodzinom posiadającym dzieci poniżej 18 roku życia i wynosi 500 zł na każde dziecko.

Za pomocą bonu można płacić za usługi hotelarskie i imprezy turystyczne do 31 marca 2023 roku.

Nie zwlekaj zatem i rezerwuj swój pobyt nad morzem już teraz!

Płatności za pomocą bonu można dokonywać wielokrotnie do wysokości przyznanych środków z zastrzeżeniem wykorzystania w terminie do 31 marca 2023 roku. Termin pobytu może zostać wyznaczony na późniejszy okres.

Bon można wykorzystać wyłącznie na terytorium Polski w specjalnie wyznaczonych do tego podmiotach, współpracujących z ZUS, w tym w booking.brzozy.pl. Zapraszamy nad morze do naszych pięknych apartamentów!

 

Jak zrealizować BON TURYSTYCZNY?

 

Zarządzanie apartamentami, domkami i pokojami nad morzem  Zaloguj się na platformie ZUS PUE i aktywuj przyznany bon turystyczny.

Bon jest dostępny na profilu rodzica, do którego ubezpieczenia przyporządkowane jest dziecko.

Po aktywowaniu bonu skopiuj jego kod (kod obsługi płatności). Na podstawie tego kodu dokonamy płatności bezgotówkowej za pobyt w naszych apartamentach. Bon można również pobrać w wersji elektronicznej z platformy ZUS PUE i wydrukować.

Zarządzanie apartamentami, domkami i pokojami nad morzem  Rezerwacji apartamentu można dokonać online na stronie booking.brzozy.pl

Zarządzanie apartamentami, domkami i pokojami nad morzem  Po dokonanej rezerwacji skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 502 812 055 lub mailowo: info@brzozy.pl

Zarządzanie apartamentami, domkami i pokojami nad morzem  Przygotuj potrzebne dane: kod bonu turystycznego, imię i nazwisko osoby, której nadano bon oraz kwotę, którą chcesz, abyśmy pobrali. Jeżeli kwota bonu jest niższa od kosztu za pobyt nad morzem, brakującą kwotę możesz dopłacić z własnych środków.

Realizacja bonu jest prosta, dlatego nie zwlekaj, rezerwuj pobyt nad morzem zanim bon wygaśnie.

Jeżeli masz pytania związane z realizacją bonu, zadzwoń lub napisz do nas. Nasz zespół chętnie pomoże.

Sprawdź nasze Apartamenty

KONTAKT

Podanie danych kontaktowych jest dobrowolne. Klikając klawisz WYSYŁAM wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zapytania, w formie kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.

info@brzozy.pl

+48 502 812 055

ul. Targowa 2A | 78-111 Ustronie Morskie

Facebook
YouTube
Instagram