BON TURYSTYCZNY

BON TURYSTYCZNY

Czym jest Bon Turystyczny?

Płatność Bonem

 

Płatność za pomocą bonu może być realizowana wielokrotnie, aż do wyczerpania przyznanych środków, nie dłużej niż do 31 marca 2023 roku, natomiast sam termin pobytu może być wyznaczony po dniu 31 marca 2023 roku.

W Booking Apartamentach Pod Brzozami można wykorzystać Bon Turystyczny.

Za pomocą bonu można dokonać płatności za usługi hotelarskie, jeżeli korzysta z nich dziecko.

 

Jak zrealizować?

 

Zarządzanie apartamentami, domkami i pokojami nad morzem  Aktywuj kod Bonu Turystycznego na platformie zus.pl (kod składa się z kombinacji 16 liter i cyfr np. AB12-12AB-A122-1AB1).

Zarządzanie apartamentami, domkami i pokojami nad morzem  Zarezerwuj apartament na stronie booking.brzozy.pl, jeśli chcesz dokonać rezerwacji.

Zarządzanie apartamentami, domkami i pokojami nad morzem  Skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 502 812 055 lub mailowo: info@brzozy.pl

Zarządzanie apartamentami, domkami i pokojami nad morzem  W rozmowie telefonicznej lub w treści e-maila podaj:

– kod Bonu Turystycznego
– Twoje Imię i Nazwisko
– kwotę, którą chcesz, abyśmy pobrali z bonu

 

Dopłata do bonu

 

Jeśli koszty usługi hotelarskiej przekracza wartość środków przyznanych w formie bonu, brakującą kwotę należy opłacić z własnych środków. W celu zrealizowania płatności należy skontaktować się z recepcją Booking Apartamenty Pod Brzozami.

 

Sprawdź nasze Apartamenty

KONTAKT

Podanie danych kontaktowych jest dobrowolne. Klikając klawisz WYSYŁAM wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zapytania, w formie kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.

info@brzozy.pl

+48 502 812 055

ul. Targowa 2A | 78-111 Ustronie Morskie

Facebook
YouTube
Instagram